Gymnazistou na zkoušku: pozvánka!

Zuzana SvobodováNovinky

Naše gymnázium vás srdečně zve na jedinečnou akci, která vám umožní nahlédnout do světa osmiletého gymnázia a zjistit, jaké to je být studentem naší školy! Pokud máte doma žáka páté třídy a zvažujete jeho další vzdělávání, pak je akce „Gymnazistou na zkoušku“ tím pravým místem, kam se vydat.

Kdy? Úterý, 26. října 2023, od 14:00 do 15:45

Kde? Gymnázium Thomase Manna, Střížkovská 32/7, Praha 8

Pro koho je akce určena?  Žáci pátých tříd, kteří se zajímají o osmileté gymnázium.

Co můžete očekávat na této akci?

  • Každý účastník bude mít možnost stát se „gymnazistou na zkoušku“ a prožít několik hodin jako náš student. Budete mít příležitost navštívit některé z našich lekcí a zapojit se do zajímavých výukových aktivit – například cizí jazyky, fyzika nebo robotika. Vyzkoušíte si tedy skutečné, jaké to je studovat u nás.
  • Uvidíte a navštívíte také naše moderní učebny, které našim studentům nabízíme.
  • Seznámíte se s našimi skvělými učiteli a můžete se jich na cokoli zeptat.

Tuto akci pořádáme s cílem poskytnout vám a vašim dětem lepší představu o tom, co můžete od naší školy očekávat. Těšíme se na setkání s vašimi dětmi na akci „Gymnazistou na zkoušku“! Pro přihlášení využijte prosím tento formulář. Pokud máte předem nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na mailu gruntova@gtmskola.cz

Nechte své děti prozkoumat svět vzdělávání na našem gymnáziu a najít svou cestu k úspěchu!