Představujeme „Dialogy s GTM“ – Zbrusu nový podcast naší školy

Ladislav LiškaNovinky

S radostí vám oznamujeme spuštění našeho nového podcastu „Dialogy s GTM,“ který je nyní k dispozici pro vaše poslechové potěšení na Spotify! Tento podcast je jedna z aktivit našich talentovaných studentů, která byla vytvořena tak, aby poskytovala poznatky, příběhy a rady, které souvisí s děním na GTM.

V první epizodě se ponoříte do fascinujícího světa studentských soutěží. Tři z našich studentů se podělí o své osobní cesty, vyprávějí o výzvách, kterým čelili, o cenných lekcích, které se naučili, a o úspěších, kterých dosáhli při účasti na různých akcích.

To, čím je podcast „Dialogy s GTM“ opravdu jedinečný, je to, že jej vytvořili studenti pro studenty, což mu dodává autentický pohled, který zachycuje podstatu studentského života na GTM. Tento podcast je mostem, který spojuje generace v rámci naší školní komunity. Rodičům umožňuje získat hlubší porozumění pro zážitky, kterým jejich děti čelí, získat pohled do výzev a úspěchů, které mohou zažít, a sdílet s nimi růst, kterým procházejí během svého vzdělávání.

Rozhodně sledujte „Dialogy s GTM“ na Spotify, abyste nepřišli o měsíční epizody pokrývající širokou škálu zajímavých témat, která mají pro studenty význam.

Děkujeme vám za vaši stále trvající podporu a zapojení do naší školní komunity. Těšíme se na sdílení dalších neuvěřitelných příběhů prostřednictvím tohoto podcastu!