Úspěchy v roce 2018/2019

gtmÚspěchy

Vojtěch Zvolský – tercie
Vojtěch Zvolský se stal držitelem bronzové olympijské medaile na hrách Letní olympiády dětí a mládeže v polohové štafetě na 4×50 m. Pro Vojtu to byla letos velmi úspěšná sezóna – 2 medaile z mistrovství ČR a splnění limitů pro vstup do Sportovního centra mládeže. Gratulujeme.

Karolína Matoušková, Marek Nerad, David Poborský a Eva Daniela Rudyjová – sexta
Karolína, Marek, David a Eva se zúčastnili soutěže „Jsem lepší než Švejk“ a vyhráli krásné 1. místo. Máme radost, že u nás studují nadaní studenti.

Jonathan Boué – setima
Jonathan Boué vyhrál 1. místo v krajském kole soutěže Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů. Gratulujeme!

Kristýna Villa Pokorná – kvarta
Kristýna Villa Pokorná se v krajském kole Soutěže v anglickém jazyce umístila na skvělém 2. místě ve své kategorii a postupuje do celorepublikového finále.

Alžběta Vlková – sekunda, Kristýna Villa Pokorná – kvarta, Jan Michňa – kvinta A
Gratulujeme Alžbětě, Kristýně a Honzovi za krásná 1. místa v Konverzační soutěži v angličtině.

Magdalena Mudrová – kvarta
Gymnázium Thomase Manna se už druhým rokem účastní celostátního testování SCIO. Magdalena Mudrová z kvarty dosáhla výborného výsledku v českém jazyce v Národním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na podzim roku 2018.

Anna Dědková – prima, Josefína Čejková – kvarta, Petr Skala – Kvinta A, Eva Daniela Rudyová – sexta, Sofie Koubová – sexta, Fiona Mohlová – sexta
V letošním roce jsme měli velkou účast v soutěži Jugend schreibt a studenti GTM obsadili téměr všechny kategorie.