Fotosoutěž JUKON: Pomozme zapomenutým hrobům najít nový začátek

vladimirsvobodaNovinky, Studentský blog

Rádi bychom vás dnes seznámili s jedinečnou soutěží JUKON, která nás vyzývá k ponoření se do historie našeho regionu a k tomu, abychom pomohli zapomenutým hrobům najít nový význam. Je to příležitost, která nás spojuje s minulostí a dává nám možnost udělat něco krásného a užitečného.

Co je fotosoutěž JUKON?

Fotosoutěž JUKON je jedinečnou iniciativou, která vyzývá soutěžící navštívit hřbitovy v jejich okolí a zachytit ty nejkrásnější okamžiky těchto míst. Fotografie soutěžících mohou pomoci zvýšit povědomí o důležitosti péče o opuštěné hroby a zároveň přidat nový význam těmto památným místům. Soutěž je o tom, jak umělecky vyjádřit krásu a historii hřbitovů.

Jak se zapojit?

Naprosto jednoduše! Navštivte tento oficiální web soutěže, kde najdete nejen více informací o JUKONu, ale i všechna pravidla a podmínky soutěže.

Proč se zapojit?

  • Přidáváte hodnotu: Vaše fotografie mohou změnit osud těchto zapomenutých míst a přidat jim nový význam.
  • Zdůrazňujete historii: Pomáháte zachovat historii našeho regionu a připomínáte důležitost péče o památná místa.
  • Spojujete se s komunitou: Společně můžeme dát zapomenutým hrobům nový začátek a ukázat, že nám na našem regionu záleží.

Přidejte se k naší misi

Připojte se k naší misi a dejte zapomenutým hrobům nový význam a respekt, který si zaslouží. Každý snímek, každý příběh a každý podíl naší komunity má význam.

Výherní snímky pak budou prezentovány na vernisáži v Praze!

Děkujeme za vaši účast a za to, že pomáháte dávat zapomenutým hrobům nový začátek.